Bilgisayar Ve Elektronik Satışı

Bilgisayar sistemleri, başta olmak üzere projeksiyon, Lcd Tv, monitör, yazıcı,plotter, fax,fotokopi yedek parça ve sarf malzemeleri, kurumsal çözümlere yönelik sistemler, tüketici elektroniği ve diğer teknoloji ürünlerin satışını yapmaktayız. Online satış sitemizin adresi http://www.aktifmarketim.com

 

Elektronik Teknik Servis

Bilgisayar sistemleri ve çevre birimleri başta olmak üzere tüm elektronik ürünler için arıza tespiti, bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerini alanında profesyonel ekibimiz ile kesin çözümler sunmaktayız.

 

Güvenlik Sistemleri

Ev ve işyerleri için ihtiyaç duyulan güvenlik kamerası giriş-çıkış kontrol sistemleri ve parmak izi, şifreli geçiş için gerekli ekipman, kurulum ve teknik destek hizmetlerini sunmaktayız.

 

Yazılım Çözümleri

Kurumsal ve bireysel tüm bilgisayar kullanıcıları için gerekli olan işletim sistemleri, yardımcı yazılımlar,grafik yazılımları, antivirüs ve güvenlik yazılımları, muhasebe programları ve diğer uygulama yazılımlarının satışı ve teknik desteği konusunda çözümler sunmaktayız.

 

Voip, Karel Santral Destek

İnternet teknolojisi ile ucuz telefon görüşmesi sağlayan telefon giderlerinizi %35 - %65 oranında indirim sağlayan Voip sistemi satış ve kurulumu yanında Karel telefon santrallerinin satış, kurulum, teknik destek ve servisi ile hizmetinizdeyiz.

 

Server & Network

Kablolu, kablosuz geniş bant çalışma ağına sahip işletmeler için server-terminal, bilgisayar, backup ve güvenlik sistemleri satış, kurulum,yerinde destek ve yıllık bakım anlaşmaları yanısıra bilgisayar network sistemleri kurulumu ve teknik desteği ile hizmetinizdeyiz.

 

Fotokopi Ve Baskı Çözümleri

Fotokopi, yazıcı, plotter, fax, tarayıcı cihazları, toner ,kartuş ve sarf malzemeleri satışı, teknik servis, yerinde destek ve yıllık bakım anlaşmaları ile ilgili profesyonel çözümler sunmaktayız.

 

Web Tasarım Ve Yazılım

Hedef müşteri kitlesine ulaşmada tartışmasız en başarılı ve düşük maliyetli araçlardan biri olan web sitesi tasarımı, size özel interaktif web yazılımları ve SEO hizmetleri, Google reklam çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

WhatsApp İletişim
Tıkla Ara